Soutěž o balíček výrobků Yes Chips

Tři z vás mají právě možnost vyhrát balíček výrobků Yes Chips.

Balíček obsahuje všechny příchutě chipsů Yes Chips, dva druhy těstovin Yes Pasta a stylový náramek.

Soutěžní otázka:

Kdy byla oficiálně založena firma Yes Chips, tehdy ještě pod původním názvem EKO LUSK?

a) v roce 2000

b) v roce 2005

c) v roce 2015

Nápovědu hledejte na webu www.yeshop.eu.

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: CINEMAHOUSE – Yes Chips. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 100, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 15. 7. – 21. 7. 2019.

Hrachové chipsy s mákem jsou základním druhem, který je dlouhodobě jedničkou v prodeji. Vzhledem k jemné chuti a vyvážené kombinaci koření jsou vhodné i jako svačinka pro děti. Ani princezna na hrášku by jimi nepohrdla!

Hrachové s česnekem jsou vhodné pro všechny, kteří mají rádi něco extra. Speciální kombinace hrachu, česneku a směsi našeho koření zaručuje neopakovatelný zážitek z křupání. Pozor, může vzniknout závislost!

Čočkové chipsy s chilli jsou ideální volbou pro správné chlapy a odvážné ženy! Nefalšovaná ostrá a pálivá chuť zaručeně probudí Vaše chuťové buňky a nakopne mysl. Jednou zkusíš a neodoláš!

Čočkové chipsy se sezamem jsou zdrojem tělu prospěšných vitamínů a minerálů. Sezamová semínka jsou bohatá na zinek, vápník, železo a vitamín E. Vyvážená chuť čočky v kombinaci se sezamem dodává lahodný krémový nádech. Je tou správnou volbou pro chvíle pohody!

Luštěninový zážitek plný bílkovin, vlákniny, bez lepku a vhodný i pro vegany. Překvapí lahodnou chutí, jednoduchostí přípravy a širokou využitelností v pestrém světě gastronomie.

Prvotní myšlenka začít vyrábět luštěninové výrobky se datuje ještě dřívenž do roku založení. Z nasbíraných zkušeností ze zdravé výživy a stále více přibývajícími lidmi s nesnášenlivostí lepku (celiaků) se zakladatelům podařilo vytvořit produkt z luštěnin, který je ne jen chutný, ale je i nositelem velkého množství bílkovin a přirozeně bezlepkový. 

Zprvu, tehdy ještě „rodinná firmička“ začala prodávat chipsy po farmářských trzích a do pár prodejen v regionu, kde na ně narazil jeden fanoušek. Tolik mu zachutnaly, že hned kontaktoval výrobce ohledně možné distribuce. Poptávka převýšila výrobu a muselo se zvětšovat. A to vše majitele dovedlo k založení firmy EKO LUSK.

Naše filosofie

Naší prioritou je, aby použité suroviny byly v co nejlepší kvalitě. Všechny jsou certifikované, bez GMO, éček a konzervantů.  Mák odebíráme od místního pěstitele s regionální značkou. Řepkový olej lisovaný za studena a nerafinovaný (díky tomu se netvoří rakovinotvorné látky při tepelné úpravě). 

YESte chipsy z YESeníku, YESte YESchips

Výrobky můžete zakoupit na www.yeshop.eu | www.yeschips.eu


You may also like...