Do kin vstupuje romantická komedie Láska na zakázku

Romantický film režisérky Evy Toulové v komediálních upoutávkách demonstruje, jak to může vypadat, když otec nepozná vlastní dítě, nebo jak se dá skutečně odnaučit kouřit. Snímek Láska na zakázku plný známých tváří, bude v kinech k vidění od 6. června 2024.

Láska na zakázku

Když se sny plní, může to být i pořádná pohroma!“ varuje nový film režisérky Evy Toulové. Zatímco většina romantických hrdinů musí ujít strastiplnou cestu, aby se jejich přání splnila, ústřední dvojice komedie Láska na zakázku dostane hned na začátku všechno, po čem touží. Jenže záhy se z jejich splněných snů stane skutečná noční můra a jim začne docházet, že opravdové štěstí na ně čeká jinde, než si doteď mysleli.

Po traileru k filmu zveřejnili tvůrci i další krátké ukázky, z nichž některé byly inspirovány skutečnými historkami ze života. „Ta nejšílenější z upoutávek, kdy je dovedena do hypnoterapeutické ordinace živá koza, se vážně stala. Když jsem se to při tvorbě scénáře dozvěděla, řekla jsem si, že to musím dát do filmu! A nakonec z toho vznikla celá hypnoterapeutická linka s vlastním hrdinou v podobě Martina Krause,“ komentuje vtipné záběry režisérka Eva Toulová a dodává: „Nepřestává mě fascinovat a inspirovat, čeho všeho jsou lidé schopní a co je napadne.“

Láska na zakázku

Mimo zmíněného Martina Krause se diváci mohou těšit na další známé herecké tváře jako je například Jiří Krampol, Igor Bareš, Valerie Zawadská, Václav Vydra, Uršula Kluková, Eva Hrušková, Jaromír Nosek nebo Václav Upír Krejčí.

Láska na zakázku

Láska na zakázku

Premiéra: 6.6..2024

Režie a scénář: Eva Toulavá

Kamera: Pavel Mědílek

Hrají: Eva Toulavá, Martin Kraus, Jiří Krampol, Václav Vydra nejml., Valérie Zawadská, Jaromír Nosek, Igor Bareš, Uršula Kluková, Marie Renčová Kružíková, Petr Batěk, Václav Upír Krejčí, Eva Hrušková, Petr Jančařík, Jana Vaculíková, Tereza Petrášková, Ian Adensam, Lucie Otttová, Martin Jan Šverma

Zdroj foto a video: Bontonfilm

You may also like...