Bontonfilm uvádí nový horor Neviditelné zlo

Na svého prvního kamaráda raději nezapomínejte.

Neviditelné zlo

Nový horor od producentů filmů M3gan, Pět nocí u Freddyho nebo Černý telefon. Žena s malou dcerkou se vrací do domu, kde vyrůstala. Jako malá tu měla svého imaginárního přítele, kterého si vymyslela pro dlouhou chvíli. Teď zjišťuje, že její kamarád není až tak vymyšlený, a navíc je hodně naštvaný, že ho kdysi opustila.

Taky jste měli v dětství oblíbenou hračku, neudělali bez ní krok? Hráli si, svačili spolu, povídali si o všem možném… až jednou někde zůstala? Opustili jste tehdy svého nejlepšího kamaráda a dávno zapomněli. Jenže on nezapomněl. A je skutečnější, než jste si mysleli. A teď po letech to najednou není takový kamarád. Stejně jako Chauncey. Seznamte se s roztomilým plyšovým medvídkem, který vás už znovu odejít nenechá. Nikdy v životě.

Neviditelné zlo

Když se Jessica s rodinou přestěhuje zpátky do domu, kde vyrůstala, zjistí, že v něm kromě vzpomínek zůstal i její plyšový medvídek Chauncey. Celé ty roky ležel zapomenutý ve sklepě. On sám ale nikdy nezapomněl. Teď ho navíc najde nejmladší dcera Alice a okamžitě se z nich stává nerozlučná dvojka. Veselé dovádění a společné šťastné chvíle šíří dobrou náladu na celé okolí. Její nový kamarád nechybí u žádné z her, ty se ale stávají čím dál zlověstnější a Alicino chování znepokojivější. Chauncey totiž není obyčejná plyšová hračka. A není to ani tak velký kamarád, jak se zdálo. Během doby, kdy byl sám a opuštěný, se jeho smutek proměnil ve zlobu. Svou novou kamarádku, malou Alici, už rozhodně nenechá, aby ho někdy v životě opustila. A taky se chce pomstít.

Neviditelné zlo

Děti si prostě umí svého nejlepšího kamaráda vymyslet. Hodně světových kultur existenci takových imaginárních přátel rozeznává a pojmenovává. Jde o pouhé výplody dětské fantazie, nebo ve skutečnosti představují něco mnohem děsivějšího? Že jste na ně přestali věřit, totiž neznamená, že tu s námi nejsou…

Neviditelné zlo

Neviditelné zlo

Premiéra: 14.3.2024

Režie: Jeff Wadlow

Producenti: Jason Blum, Paul Uddo, Jeff Wadlow

Scénář: Jeff Wadlow, Greg Erb, Bryce McGuireC, Jason Oremland

Kamera: James McMillan

Hudba: Bear McCreary

HRAJÍ: Dewanda Wise, Betty Buckley, Veronica Falcón, Dane Diliegro, Matthew Sato, Pyper Braun, Tom Payne, Taegen Burns

Zdroj foto a video: Bontonfilm

You may also like...